Adidas

10500 L

E krijuar për sport, e përkryer për ne perditshmeri. Syzet e diellit adidas jane bërë për të siguruar rehati, qartësi të shikimit dhe dizajne moderne. Prisni të gjeni një sërë formash kornizash të pajisura me lente të krijuara në mënyrë inteligjente për mbrojtjen më të mirë të syve. Të lehta por të qëndrueshme, ato janë krijuar për përdorim të përditshëm, por mund të vishen edhe për sport.

Marka

Adidas

Forma

Round

Gjinia

Femra, Meshkuj, Unisex

Lloji

Syze dielli

Lloji i Lentes

UVA/UVB

Materiali

Metalike

Ngjyra

E verdhe, E zezë

Ngjyra e Lentes

E Zezë

Koleksioni

Outlet

We use cookies to improve your experience on our website. By browsing this website, you agree to our use of cookies.

The product has been added to your cart.

Continue shopping View Cart