Balmain

120000 L

Admirable BPS-130A-52

Balmain Admirable

BPS-130A-52

E punuar me acetat premium dhe titanium me larje floriri 18 karat 1 micron.

 

Marka

Balmain

Forma

Cat Eye

Gjinia

Femra, Meshkuj, Unisex

Koleksioni

Luxury

Lloji

Syze dielli

Materiali

Gold Plated, Acetat

Ngjyra

E zezë, Gold

Lloji i Lentes

UVA/UVB

Ngjyra e Lentes

E Zezë

Fuqia dhe besimi burojnë nga pjesët autentike të dizajnit në këtë koleksion: dy nga ndjesitë që Balmain di të festojë. Për më tepër, fryma e shtëpisë emblematike të modës Balmain mbetet e paprekur në këtë gamë të syzeve të stilistëve për meshkuj. Ky koleksion eshte homazh i trashëgimisë së Pierre Balmain dhe përfshin vizionin futurist të Olivier Rousteing, drejtorit krijues të shtëpisë pariziane. Në çdo krijim të tij, Rousteing ka në mendje nevojat e meshkujve që kanë një pasion të përditshëm për modën dhe luksin. Kushdo që dëshiron të kalojë kufijtë dhe të shkojë një hap më tej, do ta pëlqejë këtë koleksion syzesh të stilistëve Balmain. Për këto pjesë, eleganca kombinohet me një ndjenjë të guximshme freskie për të krijuar një stil unik. Format arkitekturore, që ngjallin frymën e kryeqytetit francez, janë pika konvergjente mes estetikës nga e kaluara dhe e ardhmja.

We use cookies to improve your experience on our website. By browsing this website, you agree to our use of cookies.

The product has been added to your cart.

Continue shopping View Cart