Calvin Klein Flexon

13720 L

Flexon Ck19145F 316

Calvin Klein me Flexon eshte nje syze jashtzakonisht fleksibel, e pathyeshme dhe shume e lehte ne peshe.

Marka

Calvin klein

Forma

Aviator

Gjinia

Femra, Meshkuj, Unisex

Materiali

Metalike

Ngjyra

Gri, E zezë, Jeshile

Lloji

Syze optike

Size

53-19 145

We use cookies to improve your experience on our website. By browsing this website, you agree to our use of cookies.

The product has been added to your cart.

Continue shopping View Cart