Cazal

70000 L

MOD.887 001 N

CAZAL e ka origjinen ne vitet ’80 e cila përcaktoi pamjen tipike hip-hop si asnjë markë tjetër. Disa nga modelet legjendare të asaj epoke janë ende në trend edhe tani. Cazal gjithashtu eshte syze simbolike e disa prej reperave me ne ze te asaj kohe dhe sot si Biggie, P. Diddy, Rick Ross etj.

Cdo syze Cazal prodhohet me ane te metodes Hand Made, me materiale premium. Cdo syze Cazal prodhohet me precizionin Gjerman.

Marka

Cazal

Forma

Oval

Gjinia

Meshkuj

Lloji

Syze dielli

Lloji i Lentes

UVA/UVB

Materiali

Polikarbonat

Ngjyra

Gold

Ngjyra e Lentes

Kafe

Koleksioni

Luxury

We use cookies to improve your experience on our website. By browsing this website, you agree to our use of cookies.

Produkti është shtuar në shportën tuaj.

Vazhdoni blerjet Shiko shportën (%s)