Cazal

80000 L

CAZAL MOD 668/3

CAZAL e ka origjinen ne vitet ’80 e cila përcaktoi pamjen tipike hip-hop si asnjë markë tjetër. Disa nga modelet legjendare të asaj epoke janë ende në trend edhe tani. Cazal gjithashtu eshte syze simbolike e disa prej reperave me ne ze te asaj kohe dhe sot si Biggie, P. Diddy, Rick Ross etj.

Cdo syze Cazal prodhohet me ane te metodes Hand Made, me materiale premium. Cdo syze Cazal prodhohet me precizionin Gjerman.

Marka

Cazal

Forma

Round, Tjeter

Gjinia

Unisex

Lloji

Syze dielli

Lloji i Lentes

UVA/UVB

Materiali

Metalike

Ngjyra

E zezë, Gold

Ngjyra e Lentes

E Zezë, Gri

Koleksioni

Luxury

We use cookies to improve your experience on our website. By browsing this website, you agree to our use of cookies.

The product has been added to your cart.

Continue shopping View Cart