Cazal

75000 L

MOD .968 001N

CAZAL e ka origjinen ne vitet ’80 e cila përcaktoi pamjen tipike hip-hop si asnjë markë tjetër. Disa nga modelet legjendare të asaj epoke janë ende në trend edhe tani. Cazal gjithashtu eshte syze simbolike e disa prej reperave me ne ze te asaj kohe dhe sot si Biggie, P. Diddy, Rick Ross etj.

Cdo syze Cazal prodhohet me ane te metodes Hand Made, me materiale premium. Cdo syze Cazal prodhohet me precizionin Gjerman.

Modeli 968 gjithashtu eshte perdorur dhe nga aktori i famshem Al Pacino gjate xhirimit te filmit Donny Brasco.

Marka

Cazal

Forma

Aviator

Gjinia

Unisex

Lloji

Syze dielli

Lloji i Lentes

UVA/UVB

Materiali

Metalike

Ngjyra

Gold

Ngjyra e Lentes

E Zezë

Koleksioni

Luxury

Size

62-15 140

We use cookies to improve your experience on our website. By browsing this website, you agree to our use of cookies.

The product has been added to your cart.

Continue shopping View Cart