Dita

126000 L

Grand-Evo Two

Fryma minimaliste konvergjon me detaje maksimaliste në formën elegante të Grand-Evo. DIZAJNI QË E GJEN BUKURINË NË QËLLIM: Grand-Evo prezanton një sistem dizajni gjithëpërfshirës me premtime të pakufizuara për personalizim: qendra e tij unike e titanit vepron si një spirancë për lentet, duke mundësuar që perimetri pa skelet të duket sikur lundron. Mjeshtëri që feston të padukshmen: Efekti minimalist i lenteve lundruese theksohet nga bishtat e zbukuruar dhe të dyfishtë prej titani te lara ne flori 18 karat. E ofruar në dy forma klasike, seria Grand-Evo mishëron tërheqjen e përjetshme të angazhimit të DITA-s për inovacionin e dizajnit dhe materialet luksoze.
Dita Grand Evo Two

Marka

Dita

Forma

Square

Gjinia

Meshkuj

Koleksioni

Luxury

Lloji i Lentes

UVA/UVB

Lloji

Syze dielli

Materiali

Gold Plated, Polikarbonat, Titanium

Ngjyra

E zezë, Gold

Ngjyra e Lentes

Gri

We use cookies to improve your experience on our website. By browsing this website, you agree to our use of cookies.

The product has been added to your cart.

Continue shopping View Cart