Philipp Plein

32500 L

MES0081 SCWA N

Nje brand unik, per një koncept jetese komplet unik. Koleksione ekstravagante dhe eksperimentale. Themeli i koleksionit -Philipp Plein njihet per punen me materiale premium, e pasur ne detaje dhe ikonen e fortë: kafka e zbukuruar me detaje te tjera te cilat e bejne me ekstravagante dhe unike.

Modeli 0081 me forme aviator geometrike dhe me ngyre argjendi. Bishtat te zbukuruara me dataje ne forme diamanti. Ne fund te dy bishtave qendron logoja ikonike Kafka e Philipp Plein.

MES0081 SCWA

SIZE 55-16 145

Marka

Philipp Plein

Forma

Aviator, Geometric

Gjinia

Meshkuj

Lloji

Syze dielli

Koleksioni

Luxury

Lloji i Lentes

Pasqyre, UVA/UVB

Materiali

Metalike

Ngjyra

Silver

Ngjyra e Lentes

Silver

We use cookies to improve your experience on our website. By browsing this website, you agree to our use of cookies.

The product has been added to your cart.

Continue shopping View Cart