Ray Ban

24000 L

Original Wayfarer

Rb 2140 1277/71

Ray-Ban Original Wayfarer

Lente gradient me ngjyre gri, material i lentes kristal.
Ray-Ban Original Wayfarer daton qe prej vitit 1952 dhe ka perdorim te gjere nderkombetar nga figurat me te shquara si Muhamed Ali, John Kenedy, Blues Brothers dhe i ka rezistuar kohes deri ne ditet e sotme ku mbetet nje ikone ne syzet e diellit.

Ray-Ban Wayfarer eshte model inspirimi edhe per markat e tjera te syzeve dhe eshte i pershtatshem ne cdo dite te vitit dhe me cdo outfit.

Ray-Ban wayfarer nuk eshte nje mundesi zgjedhje por eshte nje must.

Marka

Ray Ban

Forma

Square

Gjinia

Meshkuj

Koleksioni

Best Seller

Lloji

Syze dielli

Lloji i Lentes

UVA/UVB, Mineral

Materiali

Acetat

Ngjyra

E zezë, Havana

Ngjyra e Lentes

Gri

Size

50-22 150 3N

We use cookies to improve your experience on our website. By browsing this website, you agree to our use of cookies.

Produkti është shtuar në shportën tuaj.

Vazhdoni blerjet Shiko shportën (%s)